Urinal måtte, citrus mango V-screen antisplash
Prisen er PR. KARTON med 12 stk - under kr. 1 pr. dag for en frisk og behagelig duft ved dine urinaler
- Køb 6 for 307,50 DKK 246,00 DKK pr styk og spar 8%
- Køb 12 for 293,75 DKK 235,00 DKK pr styk og spar 12%
- Køb 36 for 273,75 DKK 219,00 DKK pr styk og spar 18%
- Fri fragt over 1650,-
Download PDF datablad filer her
Du har her valgt vores citrus mango variant:
- en lækker duft sprængfyldt med tropiske citrus og mango frugter - til at stimulere dine sanser
Urinaler er en kilde og grobund for dårlig lugt på grund af opbygning af urinsyre sten.
En V-Screen urinalfrisker er et effektivt middel til at holde afløb og urinaler fri for affald og sørger samtidig for en ren og frisk duft imellem rengørings intervallerne.
Urinalmåtten er en gummi måtte der passer over afløbet i de fleste urinaler og fungerer som et net til at fange snavs såsom tyggegummi, cigaretter, papir og andet affald.
I gummi materialet er der indstøbt et lugtneutraliserende stof, som er målrettet til at nedbryde duftstoffer fra urin. Når der urineres på måtten frigives dette stof og giver en behagelig duft i op til 30 dage. Samtidig gør anti splash funktionen at det ikke sprøjter så meget
Til hver måtte medfølger en plastik engangshandske hvilket gør, at du nemt og bekvemt kan skifte denne ved at tage fat i et lille håndtag på måtten og skifte til en ny urinalfrisker.
Sælges i karton med 12 stk. - vælg din duftfavorit - eller skift lidt mellem de 3 varianter af urinalfriskere - vælg din model!
Levering | 1-3 dage |
---|---|
Længde/dybde | 178 mm. |
Produkt Bredde | 178 mm. |
Kilo/kg. | 1.000000 |
Vælg farve | Citrus/mango Gul |